Základní škola Soběslav, Komenského 20
v
v

Změny v rozvrhu Monday 27. 9.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Novotná Pavlína - Node Kos Node Drac - Maca
Procházková Markéta Maca Pšen - -
Stará Ludmila - - - - - - - -
Zemanová Renáta - - - Nydl - Kaha Lis Kos
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bláhová Romana
1 odpadá CEJ 6.A změna hodiny
2 odpadá VZd 6.B změna hodiny
4 odpadá CEJ 8.A změna hodiny
Drachovský Vladimír
5 supl. (Nopa) PRV 3.C 3C
Havlová Eva
6 odpadá FYZ 6.A změna hodiny
Hesová Jana
1 změna CEJ 5.A 5A Výměna hodiny
2 změna MAT 5.A 5A
Ježková Věra
1 změna CEJ 6.A 6A Výměna hodiny
2 změna VZd 6.B 6B Výměna hodiny
Kabešová Hana
6 supl. (Zemr) PRI 9.B 9B Výměna hodiny
Kostrbová Jana
3 spojeno (Nopa) ANJ 7.B (Aj1) 7B
8 supl. (Zemr) VYT 9.B (Pč1) 9B Výměna hodiny
Kulíšek Pavel
4 změna PRI 8.A Př8A Výměna hodiny
6 změna PRI 6.A 6A Výměna hodiny
Lis Lukáš
6 Dohled v jídelně a klubu  
7 supl. (Zemr) VYT 9.A 9A Výměna hodiny
Máca Vladimír
3 supl. (Prom) TEL 2.C T-H
7 Dohled v jídelně a klubu  
Máchová Věra
3 změna VYT 5.A 5A Výměna hodiny
4 změna VYT 5.A 5A Výměna hodiny
Nováková Denisa
2 spojeno (Nopa) ANJ 8.A (AJ1) Př8A
4 spojeno (Nopa) ANJ 5.B (Aj1) 5B
Nýdlová Denisa
4 supl. (Zemr) CEJ 9.B 9B
Parisová Marcela
1 odpadá CEJ 5.A změna hodiny
2 odpadá MAT 5.A změna hodiny
3 odpadá VYT 5.A změna hodiny
4 odpadá VYT 5.A změna hodiny
Pincová Dominika
5 změna ANJ 5.A (Aj2) 4A Výměna hodiny
Pšeničková Marie
4 supl. (Prom) TEL 2.C T-H
Schneiderová Ivana
6 navíc DRU 5.B mim
Vančurová Iva
5 odpadá ANJ 5.A (Aj2) změna hodiny
Změny v rozvrzích tříd
2.C
3 TEL T-H supluje Maca (Prom)
4 TEL T-H supluje Pšen (Prom)
3.C
5 PRV 3C supluje Drac (Nopa)
5.A
1 CEJ 5A změna Heso Výměna hodiny
2 MAT 5A změna Heso (Pari)
3 VYT 5A změna Mavě Výměna hodiny
4 VYT 5A změna Mavě Výměna hodiny
5 ANJ Aj2 4A změna Pinc Výměna hodiny
5.B
4 ANJ Aj1 5B spojí Node (Nopa)
6 DRU mim navíc Sch
6.A
1 CEJ 6A změna Ježk Výměna hodiny
6 PRI 6A změna Kupa Výměna hodiny
6.B
2 VZd 6B změna Ježk Výměna hodiny
7.B
3 ANJ Aj1 7B spojí Kos (Nopa)
8.A
2 ANJ AJ1 Př8A spojí Node (Nopa)
4 PRI Př8A změna Kupa Výměna hodiny
9.A
7 VYT 9A supluje Lis Výměna hodiny
9.B
4 CEJ 9B supluje Nydl (Zemr)
6 PRI 9B supluje Kaha Výměna hodiny
8 VYT Pč1 9B supluje Kos Výměna hodiny
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou